Hizmetlerimiz

Epigenetic Test

Epigenetic Test

Modern yaşam vücudunuzun temel sağlığını etkileyebilen pek çok etkiye sahiptir. Bunlar arasında gıdalar, yemek yeme ve alınan besinler de bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde bulunan pek çok çevresel etkiyle birlikte bunlar genel olarak epigenetik olarak adlandırılırlar.

Günümüzde bilim insanları genlerimizin büyük oranda çevreden etkilendiğini ortaya çıkarmıştır ve bu etki kimi durumlarda %98’e kadar çıkabilmektedir. Bu göz kamaştırıcı buluşları sizi genetik kalıtınızca kontrol edilmeyen ve kendi kaderinizi kendiniz çizebileceğiniz bambaşka bir yola sevk edebilir.

Ayrıca kişisel epigenetik göstergeleriniz yalnızca 4 saç telinizle sizin için haritalanabilir.

Saçınız kuantum epigenetik düzeyinde birçok kişisel bilgi taşıyan harikulade bir biyo-göstered ve bu bilgiler neredeyse hiç kaybolmaz. Saçınızdan alınan örnekler dijital olarak işlenir ve güvenli internet bağlantısı ile Almanya’nın Hamburg kentinde yer alan teknoloji merkezimize gönderilir. Bu arada oldukça güçlü bilgisayar sisemimiz epigenetik bilgilerinizin uygunluğunu haritalar

800’den fazla sağlık göstergesi haritalanır, kapsamlı bir rapor ve 90 günlük plana şekil verecek olan çizelgeler ve tablolar oluşturmak için kullanılır.

Designed and Powered by Ata Bilişim